Kreditas SAUGUSKREDITAS.LT

Kreditas SAUGUSKREDITAS.LT

Norint gauti kreditą, užsiregistruoti reikės tik vieną kartą. Paraiškos pildymas užtruks vos porą minučių. Jei norite pateikti paraišką kredituigauti, Jūs turite būti Lietuvos Respublikos pilietis. Registracijos formoje tereikia nurodyti pasirinktai: savo vardą, pavardę ir gimimo datą arba asmens kodą, bei būtinas kontaktines priemones: mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą. Užsiregistravę turite pervesti mums vieną centą (0,01 Lt) iš savo banko sąskaitos – taip Jūs leisite mums visiškai saugiai sužinoti savo banko sąskaitos numerį, į kurį Jums galėsime pervesti kreditą.

Pateikite paraišką kreditui gauti internetu! Apsilankykite internetiniame tinklapyje www.sauguskreditas.lt, išsirinkite norimą kreditą ir sekite nurodymus ekrane. Visas procesas truks tik kelias minutes.

Norint gauti kreditą sms žinute  iš telefono numerio, kurį nurodei registracijos metu, išsiųskite mums SMS žinutę numeriu 1393, nurodydamas tokius duomenis tokia eilės tvarka: kreditasslaptažodis kredito suma terminas. Pavyzdžiui, norėdami gauti 500 Lt kreditą 14 dienų laikotarpiui, siųskite tokią žinutę: Paskola slaptaz001 500 14.

Vos po kelių akimirkų gausite SMS žinutę su visa paskolos informacija ir kreditopatvirtinimui turėsite išsiųsti SMS žinutę trumpuoju numeriu 1393 su tokiu tekstu: Sutinku(jei nori gauti kreditą) nesutinku(jei nenori gauti kredito)gautas paraiškos kodas. Pavyzdžiui: Sutinku 12345

Pastaba: rašydami žinutę, tarp žodžių būtinai dėkite tarpelius. Turite nurodyti tą slaptažodį, kurį naudojate prisijungimui prie savitarnos svetainėje www.sauguskreditas.lt. 

Po Jūsų žinutės ar internetinės paraiškos per keletą minučių mes priimsime sprendimą dėl kreditoišdavimo ir pranešime apie tai SMS žinute. „Taip” žodžio atveju Jums nedelsiant pervesime kreditopinigus. Tai, kaip greitai gausite pinigus, priklauso nuo banko, kuriame turite sąskaitą.