Kreditas POPCREDIT.LT

Kreditas POPCREDIT.LT

Greitieji 500, 750, 1000 Lt kreditaisuteikiami 10, 20 arba 30 dienų terminui.

Ilgalaikiai 500-5000 Lt kreditaisuteikiami2, 3, 4, 5 arba 6 mėnesių laikotarpiui.

Naujiems klientams, pirmą kartą suteikiami  kreditai nuo 500 iki 5000 Lt. 

Norint gauti greitąjį kreditą nereikia užstato ar laidotojo. Vienu metu gali būti suteikti 3 kreditai, tarp jų, greiti ir ilgalaikiai kreditai.

 

Jeigu asmuo atitinka visus įmonės nustatytus kreditingumo kriterijus, ir yra patvirtinęs banko sąskaitą 0,01 Lt pavedimu, kreditas bus pervestas per 15 minučių.
Jei paraiška pateikiama ne darbo metu, atsakymas pateikiamas kitą darbo dieną pirmomis darbo laiko minutėmis (I-V 8.00-22.00; VI-VII 9.00-22.00; švenčių dienomis 10.00-20.00).

 

 Norėdamas gauti kreditą, klientas turi užsiregistruoti popkreditas.lt puslapyje.

Klientas pasirenka paskolos sumą bei laikotarpį, kuriam greitaskreditas bus suteikiamas.

Sprendimą apie kredito suteikimą pateiksime el. paštu, jei kreditas suteiktas - ir SMS žinute. Pinigai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervedami ne vėliau kaip per 15 min., išskirtiniais atvejais – vieną valandą.

 

Norint gauti greitą kreditą SMS žinute galite pateikti trumpalaikiams 500-1000 kreditams.
Užsiregistruokite mūsų svetainėje ir nusiųskite SMS žinutę numeriu 1656 su tekstu:
PASKOLINK Registracijos ID Slaptažodis Suma Terminas
Jei sms kreditas išduodamas, el. paštu sulauksite patvirtinimo dėl kredito  išdavimo ir pinigai į Jūsų asmeninę banko sąskaitą bus pervedami ne vėliau kaip per valandą.

 Norėdami gauti kreditą, atlikite šiuos veiksmus:

1.    Užsiregistruokite mūsų svetainėje www.popkreditas.lt;

2.    Išsiųskite SMS žinutę numeriu 1656 su tekstu REGISTRUOK. Jums bus atsiųstas unikalus Registracijos ID (žinutės kaina 1 Lt.). Suvedę jį, prisijungsite prie sistemos;

3.   Sumokėkite 0,01 Lt registracijos mokestį pervesdami jį iš registracijos formoje nurodytos Jums priklausančios banko sąskaitos į vieną iš UAB Bobutės paskola banko sąskaitų (jų sąrašą rasite čia). Mokėjimo paskirtyje nurodykite: Tvirtinu registracijos duomenis ir kredito sutarties bendrąsias sąlygas, registracijos ID (įrašykite vartotojo ID, gautą SMS žinute) .

4.    Pasirinkite norimą kredito sumą ir pateikite prašymą kreditui gauti.